(VIDEO) KAKVA GOLČINA Prvi golman reprezentacije BiH "zakunjao" i primio pogodak sa centra

U ovim se trenucima igra utakmica 10. kola njemačke Cvajte između Paderborna i St. Paulija, a trenutni rezultat je 1:1.

Početak ovog susret obilježio je nestvaran pogodak koji je postigao Florent Muslija već u osmoj minuti utakmice.

Momak iz tzv. Kosova se u jednom momentu našao sa loptom na sredini terena, uočio da je Nikola Vasilj malo izašao sa gola i odlučio da šutira.

To se ispostavilo kao sjajna procjena jer je uspio da pogodi mrežu golmana reprezentacije BiH. Jedan od ljepših pogodaka ove sezone.

Nikola Vasilj branio je posljednjih 20 minuta utakmice protiv Portugala u kojoj je naš tim poražen s 5:0.

Budući da će Ibrahim Šehić odsustvovati s terena nekoliko sedmica, Vasilj bi trebao biti nova “jedinica” Zmajeva u preostalim utakmicama u kvalifikacijama za EP, piše Klix.

BiH će prvo gostovati Luksemburgu 16., dok će u zadnjem kolu ugostiti Slovake u Zenici 19. narednog mjeseca.