(VIDEO) Majstorija Vlahovića nedovoljna za pobjedu: Juventus se poklizao protiv kandidata za ispadanje

Fudbaleri Juventusa odigrali su neriješeno 1:1 (0:0) sa Empolijem u Torinu u 22. kolu italijanske Serije A.

Srpski fudbaler Dušan Vlahović bio je strijelac za domaće, ali njegov gol bio je nedovoljan za trijumf, jer je Juventus ispustio tri boda u 70. minutu.

Gostima je bod obezbjedio Tomazo Baldanci, a treba istaći da je torinski tim od 18. minuta igrao sa igračem manje, jer je Milik dobio crveni karton.

Vlahović je u 50. minutu doveo Juventus u vođstvo, kada je bio najspretniji u kaznenom prostoru i volej udarcem savladao golmana Empolija.

Reprezentativac Srbije je tako nastavio svoju golgeretsku formu, jer je na posljednje dvije utakmice takođe tresao mreže.

U ubitačnoj formi je srpski napadač, jer je ovo treća utakmica zaredom u kojoj je Vlahović postigao gol.

Prije toga je bio precizan na meču protiv Sasuola i Lećea, a na tim mečevima je po dva puta tresao mrežu protivničkog tima.

To je doprinijelo da je Dušan povećao svoj broj golova na 12 od početka sezone.

Juventus je i dalje prvi na tabeli sa 53 boda, a ovo mu je bio peti remi od početka sezone. dok je Empoli na 19. mjestu.