(VIDEO) Ne prestaje da kida: Mitrović ponovo teroriše golmane

Aleksandar Mitrović bio je dvostruki strijelac u pobjedi Al Hilala nad Al Hazemom (3:0), u osmini finala Kupa Kralja.

Srpski reprezentativac nastavio sa sjajnim partijama u Saudijskoj Arabiji i večeras je bio centralna figura u teško izvojevanoj pobjedi Al Hilala.

Odolijevali su fudbaleri Al Hazema do 52. minuta kada je Ruben Neves sa penala probio bedem ispred njihovog gola, što je u mnogome olakšalo domaćinu posao u finišu susreta.

Tada je na scenu stupio Aleksadnar Mitrović, koji je sa još dva pogotka potvrdio plasman Al Hilala među osam najboljih.

Popularni Mitrogol je najprije u 79. minut majstorski pogodio na proigravanje Mišela i duplirao prednost svog tima, da bi svega četiri minuta kasnije i on pogodio sa penala za konačnih 3:0, piše Sportal.

Tako je Mitrović došao do prosjeka od jednog gola po meču u Al Hilalu, pošto je na prethodnih 15 utakmica postigao isto toliko golova.