(VIDEO) NOLE POBJESNIO NA SUDIJU Srbin nije mogao da vjeruje šta se dešava poslije ove odluke

Najbolji teniser svijeta Novak Đoković trenutno vodi veliku borbu u trećem setu sa domaćim predstavnikom Janikom Sinerom.

Iako je izgubio prvi set sa 7:5, Nole je pokazao snagu i karakter, te uprkos publici koja je okrenuta protiv njega slavio u taj-brejku drugog seta i poravnao rezultat.

Nije publika jedini problem za Srbina. U prvom gemu odlučujućeg seta rezultat se lomio, pošto je Siner imao prednost od 40:30. Odservirao je Italijan as, ali je Đoković bio siguran da je lopta zakačila mrežu, te da bi se servis trebao ponoviti.

Ipak, Aurelija Tourte je ostala pri odluci da nema ništa sporno i pravdala se riječima da ona “ne može da ispravi mašinu”.

Podsjetimo, Đoković je u prvom kolu savladao Danca Holgera Runea sa 2:1 u setovima i tako ostvario primarni ciilj koji je zacrtao pred početak ovog turnira, osigurati prvo mjesto na ATP listi do kraja sezone, rekordni osmi put u karijeri, a pehar mu je uručen juče.