(VIDEO) OGROMAN SKANDAL U CRNOJ GORI Prekinut meč glavnih kandidata za osvajanje titule

Veliki skandal dogodio se u Crnoj Gori, meč glavnih kandidata za titulu između Dečića i Budućnosti, u 29. kolu tamošnjeg prvenstva, prekinut je sredinom prvog poluvremena zbog divljanja gostujuće navijačke grupe Varvari.

Haos u Crnoj Gori

Pri vođstvu domaćina 1:0, Varvari su počeli da ubacuju brojne petarde i baklje u teren. Umalo su pogodili jednog od fudbalera Dečića, ali i svog igrača Orahovca.

Meč je zbog toga prekidan gotovo na svaka dva minuta, da bi na kraju sudija riješio da i definitivno prekine igru i da se konsultuje sa delegatom.

Odlučeno je da se isprazni dio tribine na kojem su navijači Budućnosti. Morala je da interveniše i policija, piše Sportal.

Igrači dva tima su morali da odu u svlačionicu i za sada nije jasno da li će utakmica da se nastavi.