(VIDEO) RUŽNE SCENE IZ GELZENKIRHENA Selektor Slovačke nasrnuo na fudbalera Engleske

Engleska je pobijedila Slovačku poslije produžetaka sa 2:1 u osmini finala Evropskog prvenstva u Njemačkoj, a nakon utakmice došlo je do sukoba na terenu.

Fudbalska reprezentacija Engleske se plasirala u četvrtfinale prvenstva Evrope, pošto je nakon nevjerovatnog preokreta uspjela da savlada Slovačku poslije produžetka.

Imali su Slovaci sve u svojim rukama, a golom Ivana Šranca u 25. minutu imali su prednost gotovo čitav susret. Djelovalo je da ćemo vidjeti najveće iznenađenje na EURO, ali se u šestom minutu nadoknade drugog poluvremena ukazao Džud Belingem i nevjerovatnim pogotkom poslao meč u produžetak.

Tu su igrači Gordog Albiona bili mnogo bolji rival, iskoristili su loše minute u igri rivala i preko Harija Kejna stigli do vođstva već na startu dodatnog dijela igre. Promjene rezultata nije bilo do kraja, pa su Englezi na nevjerovatan način izborili plasman među osam najboljih selekcija Evrope.

Nakon meča u Gelzenkirhenu došlo je i do neprijatnih scena. Sukobili su se selektor Slovačke Frančesko Kalcona i Deklan Rajs, piše Sportal.

Podsjetimo, Engleska se u četvrtfinalu sastaje sa Švajcarskom.