(VIDEO) Srpski reprezentativci raspoloženi ovog vikenda: Gol i asistencija Živkovića guraju PAOK u borbi za titulu

Andrija Živković nastavlja da briljira u dresu PAOK-a.

Srpski reprezentativac upisao je gol i asistenciju u pobjedi svog tima protiv Panetolikosa (3:1).

Panetolikos je bolje ušao u meč i već u petom minutu susreta uspio da dođe u vođstvo od 1:0. Isti rezultat ostao je na snazi sve do kraja prvog poluvremena.

Nalet PAOK-a u drugih 45 minuta igre najavio je Silva Torehon autogolom, da bi poslije samo jednog minuta srpski reprezentativac donio preokret na meču.

Živković je primio loptu na ivici kaznenog prostora i preciznim udarcem matirao golmana rivala za 2:1.

Pitanje pobjednika odlučio je Konstantelias kojeg je proigrao Živković i doveo ga u situaciju jedan na jedan s golmanom za nedostižnih 3:1.

PAOK sa nova tri boda nastavlja trku za naslov šampiona Grčke, s obzirom da je trenutno na bod zaostatka od vodećeg AEK-a.