(VIDEO) SUMNJIVA SITUACIJA Da li je Novi Pazar oštećen protiv Crvene zvezde

Fudbaleri Crvene zvezde u derbiju 21. kola Superlige Srbije savladali su Novi Pazar na Gradskom stadionu s 3:0.

Najprije je u devetom minutu Aleksandar Dragović posle prekida glavom iskoristio centaršut Gejlora Kange, da bi se u 36. minutu dogodila situacija zbog koje je došlo do dugačkog prekid uz brojne prigovore domaćih fudbalera.

Golman domaćih Nikola Mirković je loše izboksovao loptu, Uroš Sremčević iz prve vratio loptu u peterac, a tamo je na istu nogom krenuo Miljan Momčilović. U tom momentu se na loptu glavom bacio Naser Điga, a sudija Danilo Nikolić je odmah pokazao na bijelu tačku.

Nakon duge VAR provjere promjene odluke nije bilo i arbitri su procijenili da je bilo kontakta između dva fudbalera.

Siguran izvođač potom je bio Kanga i crveno-bijeli su duplirali prednost u 40. minutu. Posljednji gol na meču postigao je Šerif Endiaje u 81. minutu. Crvena zvezda je ovom pobjedom izbila na prvo mjesto i ima dva boda više i meč više od Partizana.