Vijest koja će obradovati Piksija: Vlahović strijelac protiv Lacija

Srpski reprezentativac Dušan Vlahović postigao je drugi gol za Juventus protiv Lacija u prvom meču polufinala Kupa Italije i poveo Staru damu ka finalu.

Dušan Vlahović pokazuje prstom na navijača

Igrao se 64. minut kada je Venston Mekeni proigrao Vlahovića, a ovaj poslije sjajne biciklice lijepo pogodio dalji ugao gola Lacija.

Reklo bi se da je Dušan u maniru elitnih strijelaca, kakav i jeste, zatresao mrežu.

Na odličan način je obilježio povratak na teren poslije suspenzije zbog crvenog kartona. Propustio je ligaški duel sa Lacijom 30. marta, u kojem je Stara dama poražena rezultatom 1:0, pa je sada servirao osvetu sa kamatom.

Vlahović je od prvog minuta počeo utakmicu, kao i drugi srpski reprezentativac Filip Kostić. Takve vijesti sigurno raduju i selektora Dragana Stojkovića Piksija na nešto više od dva mjeseca do početka Evropskog prvenstva.

Naročito poslije informacija o povredi Aleksandra Mitrovića, za koga je pitanje da li će i u kojoj mjeri biti spreman za EURO.

Inače, vodeći gol za Juve dao je Federiko Kjeza u 50. minutu poslije dodavanja Kambijasa.

Stara dama je na putu da stekne ogromnu prednost pred revanš na Olimpiku.