VIŠEGRAD BEZ ŠANSE Rukometaši Borca se plasirali u četvrtfinale Kupa Republike Srpske

Rukometaši Borca plasirali su se u polufinale Кupa Republike Srpske. Banjalučani su u četvrtfinalnom susretu savladali Višegrad HED sa ubjedljivih 35:22.

Nešto izjednačenija igra vodila su u prvom poluvremenu koje je domaćem timu pripalo sa „plus dva“, 15:13. U nastavku ovog četvrtfinalnog okršaja „crveno-plavi“ su potvrdili da su u ovom trenutku  kvalitetnija ekipa i na kraju su slavili sa sigurnih 35:22.

Vladan Đurđević, Amir Muhović i Andrej Кlimavec sa po šest golova predvodili su Borac do pobjede, kod gostiju Lazar Racković i Ognjen Markanović dali su po četiri pogotka.