VLAHOVIĆ SA DRUGE PLANETE "DV7" je novi simbol Torina, Srbin nastavio "rafal" i u Juventusu (VIDEO)

Srpski napadač je samo nastavio tamo gde je stao u Fiorenitini. Njegov tim je pobijedio Veronu sa 2:0, a srpski napadač je postigao prvi gol na utakmici i svoj prvenac u crno-bijelom dresu.

Najskuplji transfer u istoriji srpskog fudbala je osvanuo ove zime, a “glavni glumac” tog filma je Dušan Vlahović. Srbin je postigao prvi, debitantski pogodak za Juventus u koji je u ovom prelaznom periodu stigao.

Na dresu je broj 7, a sada je Verona osetila ono što će mnogi timovi vjerovatno morati da prebrode, a to je Dušanov rafal.Zvuči nevjerovatno, ali ovaj momak je na čaroban način postigao svoj prvenac. Naime, u 13. minutu dobio je jednu loptu u prostor, a onda je lobovao golmana Verone za veliku radost, posle asistencije Dibale.

Zanimljivo, u sedmom minutu Vlahović je imao prvu šansu, ali je njegov izuzetno snažan sa 17 metara udarac zaustavio čuvar mreže Montipo.

Strijelac drugog gola bio je Zaharia u 61. minutu.

Ubrzo je Dušan bio oboren u šesnaestercu gostiju, ali se glavni arbitar nije oglasio. Zanimljivo, Vlahović je u ovom debiju igrao protiv dva Srbina i kolega iz reprezentacije – Darka Lazovića i Ivana Ilića.