ZVEZDA SE NAMUČILA Krstović donio prolazak u četvrtfinale Kupa

Fudbaleri Crvene zvezde izborili su plasman u četvrtfinale Kupa Srbije, nakon što su u posljednjem meču ove godine savladali Rad 2:1.

Do prolaska u narednu rundu međutim „crveno-bijeli“ su došli nakon teške utakmice u kojoj je i Rad imao svoje šanse da iznenadi velikog protivnika.

Domaći tim je poveo u četvrtoj minuti kada je sjajajn udarac uputio Radunović i savladao Zorana Popovića. Zvezda je uspjela da izjednači na 1:1 u 17.minuti nakon što je preciznim udarcem Srđan Spiridonović zatresao mrežu „građevinara“.

U nastavku je gostujući tim imao terensku inicijativu koju je krunisao golom u 60.minuti. Andrija Radulović je odlično proigrao Nikolu Krstovića kojem nije bilo teško da zatrese mrežu i dovede svoj tim u vođstvo. Rad je nakon toga imao još dvije velike šanse kada je pogodio prečku,a zatim je i Popović sjajno odbranio Saše Jovanovića.