ZVEZDA SIGURNA Novi Pazar bez šansi, crveno-bijeli rutinski odradili posao (VIDEO)

Fudbaleri Crvene zvezde pobijedili su Novi Pazar u gostima rezultatom 4:0 u utakmici 11. kola Super lige Srbije.

Već u 3. minutu fudbaleri Crvene zvedze došli su do prednosti. Iz druge prilike na utakmici crveno-bijeli su stigli do prednosti. Nakon centaršuta je Loi Dioni glavom sa prve prebacio na drugu stativu, a na pravom mjestu se našao štoper Dragović za debitantski gol u Zvezdi.

U 14. minutu pogodio je Katai, majstorski je izveo slobodan udarac i pogodio prečku Novopazaraca za vođstvo od 2:0. Majstoriju Kataija svakako vrijedi pogledati.

Već u 20. minutu 3:0. strijelac je sada bio Seku Sanogo. Iz prve je odlično šutirao, jako i precizno sa oko 20 metara, a čini se da je lopta na putu do gola blago zakačila defanzivca domaćih i dobila na promjeni pravca.

Mirno je Zvezda privela utakmicu kraju, a u 65. mnutu je još jednim pogotkom potvrdila pobjedu. Vujanac je odbranio penal Dioniju! Insistirali su sa klupe crveno-bijelih da Francuz šutira, a golman Novog Pazara je odbranio. Međutim, nakon VAR konsultacije je penal ponovljen zato što je Vujanac izašao ranije, kako je mislio sudija, a iz drugog pokušaja je Dioni bio precizniji.