Zvezda TEŠKO STIGLA do pobjede u Surdulici, prečka DVA PUTA spasila goste

Fudbaleri Crvene zvezde su veoma teško stigli do minimalne pobjede protiv Radnika u Surdulici, a jedini pogodak na utakmici postigao je Milan Gajić u osmom minutu susreta, kada je sa 17-18 metara prizemnim udarcem poslao loptu u donji desni ugao protivničkog gola.

Aktuelni šampion Srbije je na ovoj utakmici imao dosta sreće, jer ih je dva puta spasila prečka. U 23. minutu lopta je pogodila okvir gola poslije šuta Igora Zlatanovića, a u 57. je Ristović pokušao iz slobodnog udarca, lopta je nezgodno odskočila ispred golmana Milana Borjana, on je uspio da reaguje i proslijedi je do prečke.

Rad – Dinamo (14 časova)

Plasman: Crvena zvezda 65, Radnički 56, Partizan 48, Čukarički, Mladost po 39, Napredak 34, Proleter 30, Radnik 29, Vojvodina 28, Mačva 23, Voždovac 22, Spartak 20, Bačka 18, Zemun, Rad po 17, Dinamo 13 bodova.