Zvezda u polufinalu Kupa Srbije

Crvena zvezda je posljednji učesnik polufinala Kupa Srbije. Beograđani su na svom terenu savladali Radnik iz Surdulice sa 2:1.

FOTO FK CRVENA ZVEZDA /PROMO

Zvezda je u potpunosti dominirala terenom u prvom dijelu i to je krunisala sa dva gola. Nakon kornera u 17.minutu najbolje se snašao Mirko Ivanić i pogodio mrežu Radnika.

Zatim su Beograđani imali još tri izgledne šanse prije nego što je El Fardu Ben sjajno izveo slobodan udarac u 44.minutu i povećao prednost domaćih na 2:0.

U nastavku je ritam utakmice malo pao a uprkos terenskoj inicijativi Zvezda nije došla do trećeg gola. Gosti su u sudijskoj nadoknadi iz sumnjivog penala smanjili. Strijelac je bio Igor Zlatanović.

Plasman u polufinale su ranije obezbjedili Partizan, Radnički Niš i Mladost Lučani.

Čestitke Milojeviću

Navijači Crvene zvezde su u 52.minutu čestitali treneru Vladanu Milojeviću na sjajnom nizu. Naime, beogradski tim je postavio novi rekord od 52 ligaška meča bez poraza, pa su Delije skandiranjem i transparentom čestitali sjajan niz rezultata.