Zvezdini rezervisti slavili nakon preokreta

Kombinovani tim Crvene zvezde je nastavio niz nepobjedivosti na pripremama u Turskoj. Oni su savladali Rabotnički sa 2:1 i to nakon preokreta.

FOTO CRVENA ZVEZDA/PROMO

Makedonci su prvi zaprijetili u 9.minuti kada je Petkovski izašao sam pred Zorana Popovića. Zvezda je uzvratila nakon prekida. Deset minuta kasnije glavom je šutirao Pavkov, no golman Rabotničkog je odbranio.

Rabotnički u 36.minutu nije iskoristio penal, tačnije udarac Ilioskog je odbranio Popović. Ipak , Makedonci u 42.minutu dolaze do prednosti. Odličnu kontru u gol pretvara Blaževski. Samo minut kasnije izjednačenje. Nakon kornera, najviši u skoku je Vukanović.

U 55.minutu sjajna akcija Vukanovića i Simića, koji pronalazi Ebisilija koji šalje loptu u mrežu. Nakon brojnih promjena ritam utakmice je u finišu pao, pa se rezultat nije mijenjao.

Stigao Gajić

Novo pojačanje Crvene zvezde Milan Gajić došao je u Tursku i omdah se priključio novim saigračima kako bi se borio za mjesto u timu