FK Radnik je pobijedio rezultatom 2:0.
Selak je istakao da podrška sportistima Republike Srpske nikada ne smije i neće izostati, naglasivši da su oni ponos i najbolji ambasadori Republike Srpske.
– Čestitam predsjedniku kluba, upravi, treneru i igračima na uspjesima, dosadašnjim rezultatima i današnjoj pobjedi. Povratak premijerligaškog fudbala u Bijeljinu je velika stvar za grad i regiju – poručio je Goran Selak.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.