Košarka

"Nije loše" Đoan Penjaroja poslije trijumfa u derbiju nahvalio igrače

Crvena zvezda i Partizan su odigrali duel 35. kola Evrolige, slavili su crno-bijeli, a poslije novog vječitog derbija, pred TV kamerama, obratio se Đoan Penjaroja, trener Parnog valjka.

"Nije loše" Đoan Penjaroja poslije trijumfa u derbiju nahvalio igrače
FOTO: ANDREJ CUKIC/EPA

Đoan Penjaroja, trener Partizana, dao je izjavu nakon odigranog meča sa Crvenom zvezdom pred TV kamerama.

– Osjećam se dobro, srećan sam što smo pobijedili u ovako sjajnom meču protiv odličnog tima. Zvezda igra fenomenalno, borili su se do kraja, imali smo kontrolu, ali je Mekintajer u posljednja dva minuta igrao sjajno. Na kraju, važna pobjeda za nas, na naše navijače. Srećan sam zbog toga – rekao je on.

Pročitajte još

Ovo je šesta pobjeda Partizana u nizu, piše Sportal.

– Šest pobjeda u Evroligi u nizu, nije loše. Rade naporno svaki dan, situacija je prije par mjeseci bila loša i ovo je veoma važno za njih. Da uživaju u ovoj pobjedi – istakao je Đoan Penjaroja.

Utakmicu ste mogli da pratite uživo na Srpskainfo.