Bahar poslije Sitija "Nismo odustajali, moramo da pobijedimo u derbiju"

Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su od Mančester sitija u utakmici 6. kola grupne faze Lige šampiona na stadionu "Rajko Mitić", mada su se Hvang i Katai u drugom poluvremenu upisali u strelce - 2:3.

Trener Barak Bahar je poslije meča za Arenu Sport istakao da njegov tim nikada nije odustajao.

– Ova utakmica predstavlja našu kampanju u Ligi šampiona, nismo odustajali, vjerovali smo, borili smo se do kraja. Igrali smo presing, probali smo, teško je to protiv tima kao što je Mančester siti. Imali smo šanse, posebno u drugom poluvremenu. Rezultat je frustrirajući, ali sam ponosan na momke i tim – rekao je Barak Bahar.

Istakao je i šta je to bilo važno da Siti na kraju pobjedi.

– Dali su gol, jedan na tri, individualni kvalitet, pa gol iz penala. Kao tim radili smo sve što smo mogli. Kada navijači vide borbenost, da ste dali sve od sebe, onda to cijene i to se vidi.

Za kraj, dao je i kratak komentar predstojećeg vječitog derbija, gde je prosto rekao da Zvezda mora da pobedi.

– Moramo da pobijedimo – rekao je Bahar, prenosi Telegraf.