Bajern preskočio PSŽ: Milan sačuvao prednost u Londonu (FOTO, VIDEO)

Fudbaleri Bajerna plasirali su se u četvrfinale Lige šampiona.

Erik Čupo Moting

Bavarci su među osam najboljih timova Evrope došli tako što su eliminisali PSŽ. Oba tima su bez dileme bili jedni od favorita za titulu prvaka Starog kontinenta, ali jedan od njih morao je da bude eliminisan u osmini finala.

Ispostavilo se da će to biti super bogati PSŽ. Bajern je slavio u oba meča. U srijedu veče u Minhenu je bilo 2:0, a u prvom meču u Parizu 1:0.

Sada s mirom mogu da čekaju žrijeb četvrtfinala Lige šampiona. Dodajmo da su golove u Minhenu u srijedu veče postigli Erik Čupo Moting, koji je inače bivši fudbaler PSŽ, i Serž Gnarbi.

U četvrtfinalu su im se pridružili i fudbaleri Milana koji su odigrali 0:0 u Londonu kod Totenhema i tako su sačuvali prednost od 1:0 iz prvog meča u Italiji.

TOK UTAKMICE:

Kraj utakmice u Lonodonu gdje u meču Totenhema i Milana nije bilo golova. U četvrtfinale idu Italijani.

Kraj utakmice u Minhenu, Bajern ide u četvrfinale.

91. minut: Zbog ofsajda poništen novi gol Bajerna.

89. minut. GOOOOOL 2:0 za Bajern. Strijelac je Gnarbi.

77. minut: Totenhem ostaje sa igračem manje. Crveni karton je dobio Kristijan Romero.

82. minut: Nova šansa za PSŽ preko Ramosa, ali lopta ide pored gola

65. minut meča u Londonu, nema pogodak, Milan protiv Totenhema ima rezultat koji ga vodi među osam najboljih u Evropi.

76. minut: Bliži se kraj utakmice u Minhenu, Bajern ide ka četvrfinalu Lige šampiona.

65. minut: Sjajna prilika za PSŽ preko Ramosa, ali brani Zomer. Ostaje 1:0 za Bajern.

61. minut: GOOOOOOOL Bajern vodi 1:0 pogodak Čupo Motinga. Kamerunac je bivši igrač PSŽ pa nije slavio pogodak.

46. minut: Počinje drugo poluvrijeme u Londonu gdje u duelu Totenhema i Milana nema golova.

Olivije Žiru

52. minut: gol je postigao Bajern, ali je pogodak poništen zbog ofsajda Milera

51. minut: Sjajna prilika za Bajern preko Čupo Motinga, ali nema gola. Ostaje 0:0.

46. minut: Počinje drugo poluvrijeme u Minhenu (0:0). Bajern brani 1:0 iz Pariza.

45. minut: Poluvrijeme u Londonu, Totenhem – Milan 0:0.

45. minut: Poluvrijeme u Minhenu, nismo vidjeli golove. Bajern – PSŽ 0:0

32. minut: meča u Londonu, gdje nismo vidjeli pravu priliku, ali smo vidije grubu igru i tri žuta kartona za domaćina.

41. minut: Prijeti i domaćin preko Dejvisa, ali samo korner za Bajern.

38. minut: Kakva šansa za PSŽ, velika greška golmana Bajerna Zomera, ali je De Liht spriječio goste da dođu do gola. Defanzivac je izbacio loptu sa gol linije.

36. minut: Prva izmjena u Minhenu. Zbog povrede izlazi defanzivac PSŽ Markinjoš.

32. minut: U Minhenu sjajna prilik za domaćin, ali brani Donaruma. Ostaje 0:0.

25. minut: Dobra prilika za PSŽ u Minhenu, ali bez promjene rezultata (0:0)

13. minut: U Londonu meže takođe miruju. Nismo vidjeli niti jedan šut u okvir gola.

21. minut: meča u Minhenu, nema pravih prilika. PSŽ za nijansu opasniji, ali opet bez prave prilike.

17. minut: Prvi šut u okvir gola PSŽ uputio je Gorecka, ali brani Donaruma.

1. minut: počela je utakmica i u Londonu gdje Totenhem dočekuje Milan.

2. minut: Prva prijetnja PSŽ preko Mbapea, ali Zomer brani.

1. minut: Utakmica u Minhenu je počela, početak meča u Londonu kasni 10 minuta. Razlog su gužve na ulicama Londona.

Starter za PSŽ biće Lionel Mesi kojem će ovo biti 150. put da počinje meč elitnog klupskog takmičenja. Ispred njega su samo Kristijano Ronaldo (178) i Iker Kasiljas (176).