BOD KAO KUĆA Sloga se vraća neporažena sa gostovanja Sarajevu

Fudbaleri Sloge osvojili su vrijedan bod u gostima kod Sarajeva u meču 25. kolu Premijer lige BiH.

Fudbaleri Sloge slave bod protiv Sarajeva

Bordo tim je bio domaćin u Zenici, a tim iz Doboja ide kući srećan jer je meč završen 1:1.

Očekivalo se da će Sarajevo imati lagan posao protiv posljednjeplasirane ekipe Premijer lige, ali četa Vlade Jagodića nije mislila tako.

Dobro je Bordo tim ušao u meč. Dominirali su na terenu od prve minute, ali gosti su ti koji su stvorili prvu veliku šansu. Igrala se šesta minuta kada Starčević izlazi jedan na jedan s golmanom Dizdarevićem, a čuvar mreže Sarajeva fenomenalno brani i spašava svoj tim.

Domaćin je poveo preko Frensisa Kjeremeha u 16. minutu, dok je bod gostima donio Franko Dadić početkom drugog poluvremena.

Treba istaći da je Sarajevo postiglo gol u 96. minuti meča, ali ga je arbitar poništio zbog faula u napadu.

Sloga je osvojila vrijedan bod u borbi za opstanak i na kontu imaju 24 boda, dok je Sarajevo napravilo korak unazad u borbi za plasman u Evropu.