Ostalo

BORAC BIO BLIZU Čordalija zid pred golom Vogoćše, najefikasniji bivši "crveno-plavi"

Rukometaši Vogošće savladali su Borac u derbiju 19. kola Premijer lige sa 27:25, a junak meča je mladi Bekir Čordalija koji je zaustavio čak 17 šuteva Banjalučana.

Meč je bio vrlo neizvjestan, a na kraju su presudile odbrane čuvara mreže domaćih koji su bar do sutra izbili na drugo mjestio tabele sa 25 bodova, dok je Borac ostao na 18.

Banjalučani su na poluvremenu imali gol viška, igralo se vrlo tvrdo kako odgovara gostima, ali je u drugom poluvremenu bilo nešto drugačije pa su domaći došli do važnih bodova uz pomoć nekoliko „dječijih“ grešaka „crbeno-plavih“.

Osim Čordalije istakao se nekadašnji član Borca Elis Memić sa šest golova, a pet je postigao Nikola Grujić.

Na drugoj strani najraspoloženiji su bili Luka Perić i Miloš Nježić sa po pet golova.