BURA U ATLETIKU Simeone naljutio Feliksa (FOTO)

Atletiko Madrid je poražen u nedavno odigranom derbiju od Reala (2:1), a dešavanja na utakmici mogao bi da ilustruje potez najskupljeg fudbalera Jorgandžija Žoaa Feliksa.

Mladi Portugalac je izašao iz igre u 62. minutu, što mu se očito nije svidjelo, a kamere su uhvatile momenat kako pognute glave odlazi sa terena.

On najprije nije želio da sjedi na klupi za rezerve i odatle prati finiš, da bi se poslije nekoliko minuta vratio, sa grimasom koja oslikava kako se osjećao.

Podsjetimo, od Feliska su imali velika očekivanja u Madridu, ali četvrtu sezonu ne uspijeva da se nametne, iako je klub za njega 2019. godine platio 130 miliona evra. Za to vrijeme odigrao je 120 utakmica i postigao svega 29 golova, ali ove nijedan.

Što se ishoda meča tiče, Real je slavio golovima Rodriga i Valverdea, dok je počasni pogodak za domaćina postigao Ermoso, piše Sportal.