ČETVRTI PORAZ Sloga odigrala očajno u Posušju, sve veće brige za Jagodića

Fudbaleri Sloge doživjeli su četvrti poraz u nizu, a ovaj put od njih je bila bolja ekipa Posušja.

Vlado Jagodić

Domaći fudbaleri bili su vrlo ubjedljivi i slavili sa 4:0, te zadali ogromne brige treneru Dobojlija Vladi Jagodiću. Njegv tim je u minuloj rundi primio prt golova od Borca u Banjaluci, a sada je odigrao možda i najlošiju partiju u sezoni.

Istina, Slogi je na početku sezone očajan raspored, jer joj je ovo bilo četvrto gostovanje u nizu pošto je u prošlom koolu tražila zamjenu domaćinstva sa Borcem.

Golove na “Mokrom docu” postigli su Gabrijel Boban i Nikola Mandić u samom finišu prvog poluvremena, a trijumf su u nastavku potvrdili Dominik Begić i Karlo Kamenar.

Sloga u idućem kolu dočekuje Tuzla siti i bičćče to prilika da prekine loš niz i pomjeri se sa ona tri boda osvojena u prvom kolu pobjedom na “Koševu”.