(VIDEO) PONOVO POKAZAO KLASU Joveljić stavlja Piksija na slatke muke

Fudbaleri Los Anđeles Galaksija pobijedili su na gostovanju ekipu Kanzasa s 3:2. Dejan Joveljić je u velikom preokretu ponovo pokazao klasu.

Dejan Joveljić

Srpski napadač je postigao i peti gol u petoj utakmici na startu sezone i za sada nema namjeru da stane sa terorisanjem protivničkih golmana, a ovoga puta je uspio da pokvari slavlje još jednom srpskom fudbaleru Nemanji Radoji koji je postigao debitantski gol za ekipu Kanzas.

Bez dileme će biti jedan od kandidata u napadu za Evropsko prvenstvo u Njemačkoj, a čini se da će selektor Srbije Dragan Stojković će imati slatke muke.

Nekadašnji fudbaler Vojvodine, Selte i Levantea je u 34. minutu doveo svoj tim u vođstvo posijle asistencije Danijela Šaloja. Kanzas Siti je do poluvremena imao dva gola prednosti, pošto je ponovo na dodavanje Šaloja strijelac bio Vilijam Agada u trećem minutu nadoknade prvog dijela.

Nastavak susreta je u svakom smislu pripao Galaksiju, kome je trebalo samo osam minuta ne samo da nadomesti, već i da preokrene rezultat poslije dva gola zaostatka.

Španski vezista Riki Puig je imao veliku ulugu kod gola Erika Zavalete, a ogromne zasluge mu idu i za Joveljićev gol jer je poslao laserski precizno dodavanje. Dejan Joveljić se odlično snašao na malom prostoru i uspio da prevari Danijela Rosera, a onda i da matira golmana Kanzas Sitija za 2:2 u 75. minutu. Konačnih 3:2 postavio je Marko Delgado u 80. minutu, piše Nova.