Drugi poraz "skauta": Gračanica dobila Izviđač, ali svi pričaju o nesvakidašnjoj odluci Doborca

Rukometaši Gračanice nanijeli su drugi poraz Izviđaču u prvenstvu (27:25), a meč je obilježila kontroverza tokom prvog poluvremena.

RK Gračanica

Naime, trener domaćih Damir Doborac odlučio je da poslije sedmerca za “skaute” povuče golmana i ekipu sa terena, te sugerisao gostima da daju gol.

Svi su stajali u čudu, a poslije nekoliko minuta Doborac je odlučio da vrati ekipu na teren.

Željni osvete za visok poraz u srijedu u prvom meču četvrtfinala Kupa BiH u Ljubuškom, domaći su bili vrlo motivisani, igrali borbeno i na kraju im se to isplatilo.

Gosti iz Ljubuškog na ovoj utakmici dobili su čak dva crvena kartona zbog grubih prekršaja.