EVROPA JE SVE DALJE Kejn i drugovi još jednom razočarali svoje navijače

Fudbaleri Totenhema još jednom su iznevjerili svoje navijače.

Hari Kejn

U susretu 37. kola Premijer lige, Totenhem je kod kuće doživio poraz od Brentforda, 1:3 (1:0).

Time su doveli u pitanje i sedmu poziciju i plasman u Ligu konferencija i dali šansu i Brentfordu i Aston Vili da ih prestignu do kraja trke.

Dva poluvremena, dvije potpuno različite slike.

Sve je počelo odlično po “pijevce”, posebno kada je golgeter Hari Kejn u osmom minutu udarcem sa preko 20 metara pogodio lijevi gornji ugao za vođstvo domaćina.

I brzo je uslijedila kazna. Već u 51. minutu Brajan Mbeumo je udarcem sa ivice kaznenog prostora poslao loptu uz desnu stativu za 1:1.

Isti igrač je 11 minuta kasnije izbio ispred golmana Forstera i poslao loptu u mrežu za 1:2, prenosi B92.

To nije bio kraj, gosti su u 88. minutu preko Joana Vise postigli i treći gol za potvrdu pobjede.