Sve je isto samo Kejna nema: Totenhem remizirao sa Brentfordom na startu sezone (FOTO)

Fudbaleri Brentforda i Totenhema remizirali su u prvom kolu engleske Premijer lige, rezultatom 2:2.

Za Totenhem je počeo život bez Harija Kejna.

I počeo je gostovanjem Brentfordu u prvom kolu Premijer lige veoma dobro – golom u 11. minutu.

Dobar centaršut je iz slobodnog udarca uputio Džejms Medison, a Kristijan Romero je odlično pratio i samo skrenuo loptu u mrežu.

Samo tri minuta kasnije je Romero zbog povrede morao da napusti teren.

Penal i VAR drama propratila je period od 23. do 25. minuta. Žalili su se igrači Brentforda i tražili najstrožu kaznu, susija Robert Džons je gledao snimak i na kraju pokazao na bijelu tačku. Sigurno je penal u 1:1 pretvorio Brajan Mbuemo.

Samo desetak minuta kasnije, sjajnim golom Joana Vise Brentford dolazi do preokreta.

Na odmor se ipak otišlo uz neriješen rezultat. Igrao se četvrti minut nadoknade kada je novi kapiten Totenhema Hjeon-Min Son promašio zicer, ali nepun minut kasnije Džejms Medison je lijepo našao Emersona Rojala koji pogađa za 2:2.

Totenhem će u drugom kolu ugostiti Mančester junajted, a Brentford će u goste Fulamu, navodi Sport Klub.