SITI OKRENUO VEST HEM Brajton rasturio Junajted, Kuluševski u nadoknadi donio 3 boda Totenhemu

Dobro su igrali "čekićari" danas protiv Mančester sitija.

Erling Haland

Možda su i pokazali Crvenoj zvezdi kako treba igrati protiv Mančester sitija koji je u prvom poluvremenu imao više od igre, ali nisu dolazili do gola.

Umjesto toga, Vest Hem je poveo i to u 36. minutu meča.

Fantastična je to bila akcija, Vord-Praus je pratio akciju i trčao ka golu Mančester sitija, dočekao je centaršut sjajnog Kufala koji ga je pronašao na drugoj stativi za 1:0.

Samo 45 sekundi od prvog sudijskog zvižduka u drugom poluvremenu Mančester siti je izjednačio rezultat, bio je to odličan solo prodor Dokua, novog pojačanja “građana”, koji se izborio za udarac i pogodio za 1:1.

Do kraja Mančester siti bolji tim, pa su i stigli do tri boda, strijelac je bio Bernardo Silva koji je iskoristio pas Alvareza, a nekako je smušeno izgledala odbrana Vest Hema koja je morala bolje da reaguje u ovoj situaciji.

Nije to bilo sve, domaći su potpuno pali, Haland je stigao da se upiše u strijelce na asistenciju Bernarda Silve za konačnih 1:3.

Fantastični Brajton je ponovo uspio da pobijedi i to na “Old trafordu”! Oni su slavili, sasvim zasluženo, sa 1:3, bili su konkretniji od “đavola”, koristili svoje šanse i stigli do čak 12 bodova iz pet odigranih kola.

Odlična akcija gostiju u 20. minutu, tekla je po desnoj strani, Adingra pronalazi Velbeka koji pogađa za 0:1.

Vidjeli smo gol u mreži gostiju, ali je poslije VAR intervencije pogodak Hjolunda poništen, da bi novi šok uslijedio u 53. minutu kada je opet odbrana domaćina djelovala loše, Gros je izigrao jednog čuvara i poslao loptu u mrežu za 0:2.

Totalna katastrofa Mančestera viđena je u 71. minutu kada je Žoao Pedro poslije jedne polukontre poslao loptu u mrežu za 0:3!

Dva minuta kasnije Hanibal Mežbri sjajnim udarcem sa distance smanjuje rezultat i to je bilo sve od domaćina na ovoj utakmici.

Nevjerovatan meč Totenhema i Notingema.

Hamer je bio strijelac prvog gola na ovom meču za goste, domaćinu nije vrijedilo ni skoro 30 udaraca ka golu i nekoliko ozbiljnih šansi…

I onda sam finiš, nevjerovatni Totenhem stiže do izjednačenja, strijelac je bio Rišarlison u dubokoj nadoknadi, u čak 8. Minute.

Pitao se i Kuluševski,igrao se okruglo 100. minut kada je postigao pobjedonosni gol za svoj tim, navode Sportske.net.

Slavlje i za Aston Vilu, oni su u posljednjim trenucima savladali Kristal Palas, bilo je 3:1. Gosti su poveli preko Eduarda u 48. minutu, ali je domaćin tek u finišu izjednačio preko Djurana u 88. minutu.

Pobjedu domaćinu donosi Daglas Luiz u 8. minutu nadoknade iz penala, da bi Bejli postavio konačnih 3:1 u 11. minutu nadoknade.

Fulam je uspio da savlada Luton na svom terenu, rezultat je bio 1:0, a strijelac je bio Karlos Vinisius.