(VIDEO) SKANDAL U CRNOJ GORI Golman Budućnosti nokautirao saigrača, nastao opšti haos

Sve je dalje podgorička Budućnost od titule prvaka Crne Gore, a izabranici Ivana Brnovića odigrali su samo 2:2 (1:1) na svom terenu protiv Sutjeske, a meč je obilježila tuča domaćih fudbalera.

Novi neuspjeh su Podgoričani doživjeli u trci za titulu, a očigledno je da je nervoza među igračima sve veća, što se vidjelo i po velikom skandalu na kraju meča. Po posljednjem sudijskom zvižduku, igrači Budućnosti su otišli na raport kod navijača, koji su od njih tražili da skinu dresove, a onda je došlo do incidenta.

Došlo je do rasprave dvojice igrača, a na kraju je golman Podgoričana Đorđije Pavličić pesnicom udario saigrača Igora Ivanovića i tom prilikom ga nokautirao., navodi Sportal. Nije poznato šta je uzrok svađe, ali nema dileme da Pavličića čeka ozbiljna klupska kazna.

Što se meča tiče, Sutjeska je povela u trećem minutu preko Saletića, ali je već u šestom izjednačio Despotović. Domaćin je bio blizu tri boda, Bojović je pogodio u 80, ali je Kalezić u 90. minutu donio bod Sutjesci.

Na tabeli prvenstva Crne Gore vodi Dečić, koji ima 58 bodova, Budućnost ima 55, dok je Sutjeska na 53. Do kraja prvenstva ostala su još četiri kola.