"Nismo nikada ni bili u igri" Sferopulos poprilično kratak poslije poraza u Podgorici

Košarkaši Crvene zvezde poraženi su od Budućnosti sa 84:62 u okviru 19. kola ABA lige na gostujućem terenu u Crnoj Gori, gdje praktično nisu imali ni prilike da slave u ovom duelu, jer su tokom čitavog meča bili izvan igre.

Dosta je loše igrala Zvezda, praktično, nije uspijevala ništa da pogodi u napadu, dok je bila slaba i u kreaciji.

Izuzev toga, košarkaši Zvezde nisu ni dobro šutirali, dok su u posljednjih 10 minuta imali i čak devet izgubljenih lopti, kada su se praktično i predali na neki način, što je istakao i trener Janis Sferopulos poslije utakmice.

– Čestitam Budućnosti na zasluženoj pobjedi. Željeli su je više, pogodili su sve. Izgubili smo loptu devet puta u posljednjoj četvrtini, nažalost, nismo nikada ni bili u igri – sumirao je utiske Grk.

Upitan je grčki trener i da prokomentariše atmosferu, ali, nije imao neki komentar.

– Bila je okej, tipična atmosfera za tim koji ima svoje navijače – zaključio je Sferopulos.