(FOTO) SRBIN ČINI ČUDA NA GOLU Mile Svilar bravurama sačuvao gol Rome u prvom poluvremenu

Fudbaleri Bajer Leverkuzena igraju drugi meč polufinala Lige konferencija, a protivnik im je italijanska Roma. Farmaceuti su slavili u prvom meču rezultatom 2:0, te su bliži plasmanu u veliko finale.

sVILAR NA GOLU

Izabranici Ćabija Alonsa su i na ovom meču stvorili par izglednih šansi za gol, ali je mreža ostala netaknuta zahvaljujući Miletu Svilaru.

Srpski golman koji čuva gol Rome posebno se istakao u 39. minutu kada je sa dvije panterske intervencija spasao svoj tim.

Prvo je zaustavio šut Adlija, da bi se u nastavku akcije lopta odbila do Hložeka, ali je i njegov udarac Svilar odbranio.

Valja pomenuti da je Roma samo dva minuta kasnije povela. Tah je napravio faul za najstrožu kaznu, a siguran sa bijele tačke bio je Leandro Paredes.