(VIDEO) KAKVA REAKCIJA ITALIJANA Fudbaler Rome doveo De Rosija do ludila

Otkako je došao u Romu sredinom januara, Danijele De Rosi je bukvalno preporodio Vučicu koja je u četvrtak veče uspjela da izbaci Milan i da se domogne polufinala Lige Evrope!

Nakon 1:0 u gostima, Roma je i u revanšu savladala Rosonere. ovoga puta rezultatom 2:0, iako su od sredine prvog poluvremena igrali sa igračem manje.

Nije bilo lako onima koji su ostali na terenu, trebalo je izdržati do kraja utakmice brojčano slabiji, što se javno vidjelo u primjeru defanzivca Dijega Ljorentea koji je usput doveo do ludila svog trenera.

Igrao se 71. minut, Ljorente je prišao De Rosiju da ga upita koliko još ima do kraja, a nekadašnji reprezentativac Italije je bukvalno poludeo, počeo da viče i da maše rukama.

Uspela je Roma da sačuva mrežu i u tih posljednjih 20 minuta, te će u borbi za finale odmjeriti snage sa Bajerom iz Leverkuzena, navodi Telegraf.