(FOTO) BEZBOLAN KIKS CRVENE ZVEZDE Vojvodina pokazala zube i ostala neporažena u derbiju

Fudbaleri Crvene Zvezde i Vojvodine podijelili su bodove u derbiju plej-ofa Superlige Srbije.

U utakmici koja je igrana na stadionu Karađorđe u Novom Sadu nije bilo golova, pa je meč završen rezultatom 0:0.

Nakon što je Crvena zvezda slavila u derbiju u polufinalu Kupa Srbije protiv Partizana, trener Vladan Milojević odlučio je da promiješa karte i šansu da igračima koji nisu igrali previše ove sezone.

To se odrazilo na igru, pa je u prvom poluvremenu viđena velika borba na sredini terena, a Vojvodina je mogla do prednosti u 30. minutu kada je Kaleb Zadi pogodio stativu.

DO kraja poluvremena nije bilo konkretnijih prilika.

Ponovo je Vojvodina priprijetila u drugom poluvremenu, a udarac Andrije Radulovića sjajno je odbranio Omri Glazer.

Najbolju priliku na meči Crvena zvezda imala je preko Aleksandra Kataija u 60. minutu. Katai se sjajno oslobodio čuvara i napravio prostor za udarac u kaznenom prostoru, ali je sjajno reagovao golman Carević.

Sjajnu priliku u sudijskoj nadoknadi imao je Hvang koji je sa oko 20 metara šutirao, ali se ponovo sjajnom intervencijom istakao Carević.

Do kraja meča nije bilo mnogo većih prilika, pa je meč završen bez golova.

Crvena zvezda ostaje lider na tabeli sa 81 bodom, 11 više od prvog pratioca, ekipe Partizana, koji ima i utakmicu manje.

Vojvodina se izjednačila sa Čukaričkim na 5. poziciji.