(FOTO) HOROR SCENE U ŠPANIJI Navijač doživio srčani zastoj, pa preminuo na utakmici

Privukao je meč Granada i Atletik Bilbao veliki broj navijača na stadion "Nuevo Los Karmones".

Nažalost, fudbalski praznik trajao je samo 20 minuta prije nego što je utakmica prekinuta zbog srčanog zastoja koji je doživio jedan od navijača domaće ekipe…

Ljekarska ekipa odmah je utrčala na tribine kako bi pokušali da sačuvaju život navijaču, ali nedugo poslije je stigla najgora moguća informacija. Pomenuti navijač je preminuo te je odlučeno da se susret ne nastavi.

Iz redova Atletika su izrazili saučešće porodici preminulog navijača te istakli da su njihove misli sa njegovom porodicom i bližnjima.

Prilikom prekida gosti iz Bilbaoa vodili su sa 1:0 golom Injakija Vilijamsa iz šestog minuta, prenosi Informer.