(FOTO) Istorijski bod Bijeljinaca: KMF Radnik remizirao sa Česima u glavnoj rundi Lige šampiona

Futsaleri Radnika iz Bijeljine remizirali su 5:5 sa ekipom Interobala iz Češke u prvom susretu glavne runde Lige šampiona.

Otvorili su Bijeljinci bolje meč i poveli već u drugom minutu preko Pavlovića, da bi poravnanje gostima donio Rik u 19. minutu meča. Sa 1:1 se otišlo i na poluvrijeme.

Gosti su stigli do preokreta početkom drugog dijela igre. Resetar je pogodio u 22. za 1:2, a od tog trenutka kreće sjajan period KMF Radnik.

Za samo 5 minuta postižu 3 gola i stižu do 4:2 preko Pavića, Arnautovića i Marinkovića, a onda slijedi blickrig gostiju i novo izjednačenje. Maltene u istom minutu su precizni bili Holi i Vnuk da bi na semaforu stajalo 4:4.

Prvo kolo glavne runde lige šampiona i prvi bod.Ide Radnik, gazi Radnik 🔵⚪️

Posted by KMF Radnik MD SHOP Bijeljina on Wednesday, October 25, 2023

Nisu se predavali šampioni BiH i sedam minuta prije kraja stižu do nove prednosti koju donosi Pavlović svojim drugim golom na meču, da bi konačnih 5:5 bilo djelo Resetara u 35. minutu.

KMF Radnik već sutra očekuje novi izazov, pošto će snage odmjeriti sa ekipom Gentrofte, inače predstavnikom Danske