(FOTO) Rekord karijere Dragana Milosavljevića: Igokea slavila u Novom Mestu i upisala peti vezani trijumf u ABA ligi

Košarkaši Igokee upisali su peti vezani trijumf u regionalnoj ABA ligi.

Izabranici Vladimira Jovanovića slavili su u Novom Mestu sa 92:80, a po četvrtinama je bilo 27:27, 17:22, 22:10 i 26:20

Iako se Igosi nisu najbolje snalazili na početku meča, pogotovo u defanzivnoj fazi, u drugom poluvremenu je viđena potpuno drugačija slika.

Zaigrali su dosta bolju odbranu, što su znali iskoristiti i u polju napada, te tako došli do dvocifrene prednosti početkom posljednje četvrtine i riješili sva pitanja oko pobjednika.

Najjefikasniji u redovima kluba iz Laktaša bio je Dragan Milosavljević, koji je postavio i lični rekord u ABA ligi sa 25 poena, a odlično ga je ispratio i Edin Atić koji je dodao 16.

U ekipi Krke bolji od ostalih su bili Marko Radovanović i Isaijah Kazins sa po 14 poena.

Novom pobjedom, petom u nizu, Igosi drže drugu poziciju u ABA ligi sa samo dva poraza u jedanaest mečeva. Naredni izazov za predstavnika Republike Srpske biće u Ligi šampiona, pošto će u utorak gostovati Tofašu.