(FOTO) SPEKTAKL NA MARAKANI Crvena zvezda na krilima Endijaja srušila Radnički u goleadi

U fantastičnoj fudbalskoj predstavi fudbaleri Crvene zvezde savladali su ekipu Radničkog iz Kragujevca rezultatom 3:2 u okviru 5. kola plej-ofa Super lige Srbije.

FK crvena zvezda

U prijatnom nedjeljnom popodnevu, imali smo priliku da vidimo veliki broj lijepih poteza, golova i šansi, a crveno-bijeli su na kraju odnijeli pobjedu.

Pokazali su zube izabranici Feđe Dudića šampionu Srbije.

Crvena zvezda je povela golom Šerifa Endijaja golom u 19. minutu, kada je popularnom “štiklom” smjestio loptu u mrežu.

Uslijedio je ekspresan odgovor Kragujevčana, a u 24. minutu Vasilije Đurić donio je izjednačenje Radničkom.

Ponovo je Šerif strijelac za Zvezdu u 29. minutu da bi samo šest minuta kasnije In-Beom Hvang povisio na 3:1.

Činilo se da je Zvezda ovim golom Koreanca prelomila meč, ali je Vajdi Sahli u 38. minutu smanjio prednost crveno-bijelih na Marakani, a sa tim rezultatom otišlo se na poluvrijeme.

U drugom poluvremenu nismo vidjeli golove, iako su i jedni i drugi imali svoje šanse.

Crvena zvezda je tako nastavila niz bez poraza u proljećnom dijelu prvenstva, a sada ima 90 bodova na liderskoj poziciji.

Radnički ostaje na 4. mjestu sa 59 bodova.