Crno-bijeli su pružili još jednu izuzetno efikasnu partiju i “petardom” najavili predstojeći “večiti derbi” (5:2), ali Blagojević je uprkos pobjedi imao šta da zamjeri svojim pulenima, prenosi Sportal.
– Dali smo pet golova, što nije lako protiv koga god da igrate. Potreban je trud i kvalitet da bi se to uradilo. U isto vrijeme, svjestan sam nedostataka u igri koje smo pokazali u dijelovima igre koji su pripali Spartaku. Nešto slično smo imali u Kruševcu. To je zabrinjavajuće. Imamo pomiješana osećanja. Mnoge stvari nas zabrinjavaju i moramo da ih analiziramo, ako želimo da uradimo nešto više – rekao je Blagojević.
Trener Partizana za sada nije želio o Crvenoj zvezdi, koja će naredne subote gostovati u Humskoj.
– Ne bih u ovom trenutku pričao o derbiju. Ima vremena za to. Prvo ćemo izanalizirati ovu utakmicu, pa onda govoriti o derbiju – zaključio je Blagojević.
Njegov kolega sa druge strane Dušan Đorđević istakao je da je bolji tim slavio.
– Partizan igra izuzetan, kvalitetan fudbal. Stvorili smo veliki broj šansi koje nismo realizovali. Partizan je to umio da kazni i da se odlijepi. Mi smo probali to da jurimo, ali nismo imali snage za to. Mi smo izašli u sastavu u kom su neki igrači po prvi put igrali u dresu Spartaka. To nije opravdanje. Čestitam Partizanu na pobjedi – istakao je trener Spartaka.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.