Gabjadini junak Đenovljana: Stanković sa Sampdorijom upisao 3. pobjedu u sezoni, da li je prekasno za buđenje

Sampdorija je ostvarila tek treću pobedu u Seriji A ove sezone i zadržala kakve-takve šanse u borbi za opstanak.

Stanković slavi gol

Tim Dejana Stankovića slavio je prvi put još od 4. januara, a savladan je direktan rival u borbi za opstanak, Verona, sa 3:1.

Gabijadini je bio strijelac dva gola u prvom poluvremenu, u 24. i 35. minutu, da bi gostima u nastavku VAR poništio dva gola u razmaku od četiri minuta, i to oba puta kada je mrežu zatresao Argentinac Gaić.

Verona ipak smanjuje preko Faraonea u 88. minutu, da bi sve dileme otklonio Zanoli, i to u osmom minutu nadoknade, piše Sportklub

Sampdorija je pretposljednja na tabeli nakon 27 kola, sa četiri boda manje od Verone i čak devet od Specije koja je u sigurnoj zoni na 17. mjestu.