HEROJ JUVENTUSA Vlahović "Staroj dami" donio trijumf protiv Reala (VIDEO)

Srpski fudbaler Dušan Vlahović po ko zna koji put ponio je titulu heroja navijača Juventusa pošto je zatresao mrežu Real Madrida na prijateljskom susretu u Orlandu.

Dušan Vlahović

Gol je donio Juventusu pobjedu rezultatom 3:1 (2:1), a Vlahović je ostavio jak utisak, kao i nekoliko intrigantnih poruka.

Vlahović, koji je dugo odsustvovao sa priprema zbog povrede, proveo je na terenu svega dvadesetak minuta, ali to je bilo dovoljno da svjetlost reflektora ponovo padne na njega, navodi Sportal.

Srpski napadač je stajao na svojoj poziciji dok je Juventus izvodio kontranapad, te ga je precizan pas Sulea pronašao na suprotnoj strani terena. Vlahović je majstorskim pozicioniranjem iznenadio odbranu i majstorski smjestio loptu iza leđa sjajnog Kurtoe.

Golovi Kena u 1. i Vea u 20. minutu su najavili Juventusu dobru igru, dok je jedini gol za Real Madrid postigao Vinisijus u 38. minutu.

Prije nego što je Vlahović postigao odlučujući gol, Real Madrid je ozbiljno pretio izjednačenjem, ali se srpski golgeter pobrinuo da se to ne dogodi, prekinuvši nadu kluba koji ga je nekada aktivno tražio.