HET TRIK RIKARDA Partizanova najbolja partija u sezoni

Partizan je kao gost savladao domaću Kolubaru sa 5:1 i ostvario najubjedljiviju pobjedu u dosadašnjem dijelu prvenstva.

Crno-beli su svih 90 minuta dominirali na terenu, a glavnu ulogu imao je najbolji strijelac crno-bijelih Rikardo Gomeš koji je meč završio sa tri postignuta gola, uz još par propuštenih dobtrih prilika.

Mrežu Lazarevčana je prvi put zatresao već u drugom minutu na asistenciju Kristijana Belića, a bljesak domaćeg tima viđen je šest minuta kasnije kada je Vukušić centrirao, a Nemanja Milojević pogodio mrežu za izjednačenje na 1:1.

Ali, taj gol nije promijenio tok utakmice, Partizan je nastavio da napada i u 18. minutu Rikardo je postigao svoj drugi gol.

Do kraja prvog poluvremena, poslije dva odlična centaršuta Marka Živkovića, Partizan je postigao još dva gola, najprije Natho u 32, a onda preko Rikarda u 38. minutu meča.

Partizan je nastavio da gospodari terenom i poslije samo šest minuta igre u drugom poluvremenu Kvinsi Menig je pogodio za 5:1.