Hrvati palili srpske zastave u Splitu: Na Poljudu gorjele i zastave Dinama i grčkog velikana (VIDEO)

U derbiju Hrvatske fudbaleri Hajduka iz Splita i Dinama odigrali su nerješeno - 1:1.

Jedna od stvari koja je obilježila meč desila se na tribini gdje se nalaze najvatrenije pristalice Hajduka iz Splita, takozvana “Torcida”. Naime, navijači su na tribini palili mnogobrojne ukradene zastave, među kojima se mogu zapaziti i one sa srpskim motivima.

Takođe, gorjele su i zastave zagrebačkog Dinama, kao i grčkog velikana Panatinaikosa.

Podsjećamo, utakmica između Hajduka i Dinama završena je rezultatom 1:1. Poveo je Hajduk golom Livaje u 26. minutu, a izjednačujući gol za Dinamo postigao je Bruno Petković u 72. minutu, piše Sportal.