"Hvala vam što ste me podsjetile šta je ljubav" Ivanina emotivna poruka rivalkama u maniru pravog šampiona (FOTO)

Srpska atletičarka Ivana Vuleta osvojila je bronzanu medalju u skoku udalj na Evropskom dvoranskom prvenstvu u Istanbulu.

Ivana Vuleta

Na pobjedničkom postolju trofejna 32-godišnjakinja našla se zahvaljujući skoku od 6.91 metara.

Zlatom se „okitila“ Britanka Džezmin Sojers, koja je skočila 7 metara. Srebro pripalo Italijanki Larisi Japikino sa 6.97 metara.

Emotivna je bila Ivana poslije finala u Istanbulu, a dan kasnije poslala je poruku svojim “suparnicama” i putem društvenih mreža, piše Sportal.

– Hvala vam što ste me podsjetile šta je čista radost i ljubav! Ne mogu biti ponosnija na vas dvije – napisala je Vuleta uz fotografije sa pobjedničkog postolja.

– Iznad svega, suočavajući se sa rupturom ahilove tetive u posljednje dvije nedjelje, ovu medalju je bilo najteže osvojiti, ali u kojoj sam uživala svim srcem.

Srpska atletičarka osvojila je četvrtu medalju na kontinentalnim šampionatima u dvorani, pošto je prethodno tri puta dolazila do zlata.