IGOKEA PROTUTNJALA KROZ MRKONJIĆ Ekipa iz Laktaša novim trijumfom učvrstila prvo mjesto u Ligi 6

Košarkaši Igokee upisali su novu pobjedu u Ligi 6.

Igokea

Ekipa iz Laktaša je u Mrkonjić Gradu savladala ekipu Mladosti rezultatom 86:61.

Pobjeda Igosa u nijednom trenutku se nije dovodila u pitanje. Od starta meča su nametnuli svoj ritam i pokazali zbog čega su abaligaška ekipa. Odlični Marko Jošilo i Goran Filipović su stvarali velike probleme u prvom poluvremenu domaćinu. Igosi su nakon prvih 20 minuta meča vodili 50:36.

U drugom poluvremenu su gosti iz Laktaša nastavili sa dominantnom partijom došli do ubjedljive pobjede.

Kod Igokee su se istakli Sava Lešić sa 16, te Marko Jošilo sa 15 poena, dok je kod Mladosti bolji od ostalih bio Milovanović sa 16.

Igokea je ovom pobjedom ostala na čelu tabele sa pet pobjeda i jednim porazom, dok je Mladost i dalje bez trijumfa u Ligi 6.

Mladost će u narednom kolu u goste ekipi Bosne, dok Igosi idu u goste Širokom Brijegu.