IGOKEA USAMLJENA NA VRHU LIGE BIH Gagić vodio Aleksandrovčane do pobjede protiv Zrinjskog

Košarkaši Igokee pobijedli su Zrinjski iz Mostara rezultatom 83:61 u posljednjoj utakmici 8. kola Lige Bosne i Hercegovine.

Igokea je bolje otvorila utakmicu i već nakon deset minuta imala je osam poena viška (20:12), a daomaći su na poluvremenu vodili sa plus 19 (46:27). Ovo je bila više nego dovoljna razlika da Aleksandrovčani mirno privedu utakmicu kraju i upišu novu pobjedu u Ligi BiH.

Najefikasniji u timu Igokee bio je Đorđe Gagić sa 15 koševa, dva manje postgao je Darko Tailić

Igokea nakon ovog kola ima sedam pobjeda i jedan poraz i usamljena je na vrhu tabele sa 15 bodova, slijede Široki i Sparsi sa bodom manje.