IZGUBILE U BANJALUCI Mladi Krajišnik doživio težak poraz od Zrinjskog

Košarkašice Mladog Krajišnika poražene su u meču 7. kola prvenstva BiH.

One su na svom terenu izgubile od Zrinjskog s 57:88.

Nakon izjednačenje prve četvrtine (15:15) gosti su dodali gas u nastavku pa su na poluvrijeme otišli sa plus četiri (41:37).

Gošće iz Mostara su nastavile u istom ritmu i u nastavku meča i u jednom trenutku su imale i dvocifrenu prednost, ali se Malene nisu predavale. Ipak, u posljednjih 10 minuta meča Banjalučanke su ušle sa minus 11 (46:57).

U nastavku meča gošće su samo povećavale prednost i sredinom četvrte četvrtine su imače i preko 20 poena prednosti. Tri minute prije kraja ta prednost je bila i 30 razlike.

Najbolja u redovima domaćina bila je Jovana Lukić s 18 poena, dok su se kod gostiju istakle Katja Bakalar s 27 i Katarina Mihalj s 24 poena.

Ovo je Malenima bio peti poraz, a imaju i dvije pobjede, dok je timu iz Mostara treći trijum ove sezone u prvenstvu.