(FOTO) 18. POBJEDA U NIZU Orlovi nemaju konkurenciju u prvenstvu BiH

Ženski košarkaški klub Orlovi upisali su 18. pobjedu u isto toliko kola prvenstva BiH.

Banjalučanke su u 18. kolu bile bolje od Leotara s 100:59.

Rezultat po četvrtinama bio je 23:16, 26:11, 17:21, 34:11. Već na poluvremenu je bilo riješeno pitanje pobjednika jer su Orlovi imali plus 22, a sve je dobilo potvrdu u posljednjem periodu meča.

Najbolje u redovima Orlova bila su Aleksandra Mužević s 20 poena, te tri igračice sa po 13 poena i to Milica Đokić, Hana Predojević i Gorana Marjanović. Kod gostiju je bolja od ostalih bila Jovana Milaković s 15 poena.

Večeras je na terenu bila još jedna banjalučka ekipa i to Mladi Krajišnik koji je upisao poraz i to u gostima kod Zrinjskog (57:68).

Orlovi su ubjedljivo prvi sa 18 pobjeda, dok je Mladi Krajišnik 10. na tabeli sa četiri pobjede i 10 poraza.