Iznenađenje: Srbin sa Malmeom ispao iz kvalifikacija za Ligu šampiona

U jednoj od utakmica kvalifikacija za Ligu šampiona, Malme je u istoimenom gradu neprijatno iznenadio svoje navijače tako što je eliminisan od apsolutnog autsajdera, Žalgirisa!

Semafor stadiona “Eleda” je pokazivao 0:2, dok je i u prvom susretu slavio litvanski tim, pa je ukupnim rezultatom 3:0 iz dvomeča apsolutno ponizio i deklasirao svog švedskog protivnika koji u svojim redovima ima i srpskog internacionalnca, Veljka Birmančevića.

Strelci za goste su bili Matijas Ojevusi u 34. minutu, odnosno Renan Oliveira u 52. Trebalo bi pomenuti da su momci u nebesko-plavom od 77. na terenu imali 10 igrača, pošto je Anders Kristjansen zaradio crveni karton.

“Zelena šuma” će tako u nastavku kvalifikacija za Ligu šampiona, tačnije u trećem kolu, ići na megdan Bodo Glimtu, dok će Malme morati svoju sreću morati da potraži u Ligi Evrope, prenosi Sportal.