JOŠ ČEKA TROFEJ Kejn dobio "Zlatnu kopačku" pa srušio Ukrajince (FOTO)

Fudbaleri Engleske upisali su drugu pobjedu u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo jer su u drugom kolu grupe C savladali Ukrajinu sa 2:0.

Fudbaleri Engleske

Prije početka meča na “Vembliju” Hari Kejn dobio je “Zlatnu kopačku” kao nagradu za najboljeg strijelca u istoriji “albiona”, a onda je u 37. minutu načeo Ukrajince.

Bio je to njegov 55. pogodak u dresu reprezentacije. Tri minuta kasnije pogodio je i Bukaja Sako, a to je na kraju bio i konačan rezultat meča. Kejn svakako može da bude zadovoljan individualnim učinkom kako u reprezentaciji, tako i u Totenhemu, ali još uvijek čeka na prvi trofej u karijeri.

Islanđani su se oporavili od poraza na “Bilinom polju” pa su sa velikih 7:0 savladali Lihtenštajn u gostima u okviru grupe J, dok je Slovenija sa “mršavih” 2:0 savladala San Marino, ali joj je i to bilo dovoljno za fantastičan početak kvalifikacija, naročito nakon što je Kazahstan poslije preokreta savladao Dansku.